Фотоомолодження Forever Young BBL від Sciton в Україні
Де зробити?
Sciton будинок

Компанія Sciton

Традиції інновацій та якості

Компанія Sciton, Palo Alto, Каліфорнія, США, була заснована командою видатних інженерів лазерної індустрії та фізиків з однією місією: сконструювати лазер для естетичної медицини з безкомпромісною якістю та надійністю. Чому? Тому що Сайтон прагне успіху користувачів наших систем.

  • Ми розробляємо лазери, які пройшли випробування часом. 95% усіх випущених з 1999 року лазерів досі перебувають у робочому стані.
  • Наші системи створені таким чином, що можуть рости в міру зростання вашого бізнесу. Якщо вам потрібно розширити спектр процедур, ви можете додати до системи інноваційні модулі, які дозволять вам запропонувати пацієнтові більш широкий спектр процедур.
  • Ми хочемо, щоб ваш бізнес був прибутковим. Наші системи зробили революцію в лазерних системах для естетичної медицини, усунувши приховану вартість та залежність від витратних матеріалів.

Захист довкілля

Сонячні батареї на Sciton для захисту довкілля
Ми дбаємо про навколишнє середовище. Сонячні батареї дозволяють практично відмовитись від споживання електричної енергії електростанцій.

Sciton дивиться з перспективою співпраці з вашим бізнесом. Наш успіх це ваш успіх. Успіх вашого бізнесу – наш успіх.

Зроблено в США

"Sciton один з найкращих виробників лазерів і технологій широкосмугового світла у всій індустрії. Вони докладають значних зусиль для вивчення потреб лікарів, які працюють на лазерному устаткуванні і, потім, розробляють якісне, безпечне та ефективне обладнання".
Michael H. Gold, MD, Nashville, TN

Офіційний представник в Україні

Офіційним представником Sciton в Україні є компанія Авантмед. Компанія Авантмед спеціалізується на постачанні лазерного обладнання для косметології та естетичної медицини на території України з 2010 року.

Детально на www.avantmed.com.ua

Вам буде цікаво прочитати