Фотоомолодження Forever Young BBL від Sciton в Україні
Де зробити?
Forever Young BBL™ омолодження шкіри на генному рівні

Forever Young BBL™ омолодження шкіри на генному рівні

Forever Young BBL - процедура омолодження шкіри широкосмуговим світлом, яка дозволяє уповільнити старіння клітин, омолоджуючи їх генетично.

Процедури Forever Young BBL омолоджують шкіру генетично, роблячи клітини шкіри функціонально подібними до молодих клітин, згідно з дослідженнями вчених Стенфордського університету.

На 9 років молодший!

Пацієнтки виглядали на 9 років молодшими за однолітків, за результатами клінічного дослідження

Дані подвійного сліпого рандомізованого дослідження показали, що пацієнтки виглядали на 9 років молодшими за свій вік! У дослідженні було задіяно 490 експертів різних спеціальностей, зокрема 51 дерматолог.

У дослідженні брали участь жінки віком від 35 до 80 років, які щорічно протягом 8 років робили фотоомолодження курсом з 3 процедур, при цьому в протягом усього періоду дослідження не робили інших лазерних процедур, пластичних операцій та корекції філерами.

Результати зараз - результати назавжди

А що якщо процедура уповільнить годинник старіння і ви будете вічно молодим?

Ученими Стенфордського університету було проведено клінічні дослідження з вивченням геному клітин старіючої шкіри. Результати дослідження показали, що BBL може омолоджувати старіючі клітини, роблячи їх функціонально подібними до молодих клітин шкіри.

Відгуки пацієнтів

Чому пацієнти віддають перевагу Forever Young BBL?

Окрім позбавлення від ознак фотостаріння шкіри - пігментні плями, розширені судини, пацієнти відзначають біоревіталізуючий ефект, який "пробуджує шкіру" робить її більш стійкою до холоду, вітру та... косметики, яка раніше викликала лущення. Процедура ідеально підходить пацієнтам, які бажають продовжити молодість шкіри, не вдаючись до пластичної хірургії та інших радикальних процедур, без реабілітаційного періоду, щоб виглядати природно, естетично та гармонійно.

Омолодження Sciton BBL

Чому саме Sciton BBL дає такі результати?

Найпотужніша система BBL компанії Sciton, США (Сайтон) ювелірно дозує енергію, що дозволяє отримувати результати на потужностях у 2 рази менше від існуючих аналогів у світі! Відповідно, і ризик побічних ефектів у 2 рази нижчий від аналогів. Завдяки цьому лікар може досягати результатів, де інші системи безсилі або спричиняють опіки без клінічних результатів.

Доведено клінічними дослідженнями

результати клінічних досліджень BBL Sciton
Фотоомолодження Forever Young BBL активує роботу 1000 генів клітин, роблячи їх функціонально активними подібно до клітин у молодому віці.

Фотоомолоджування BBL активує 1000 генів старіючої шкіри, відновлюючи їх активність, подібно до молодих клітин шкіри. Причому активація генів відбувається без пошкодження тканин і без запуску механізмів репарації! Нагадаємо, що всі сучасні процедури омолодження засновані на запуску механізмів репарації шкіри, імітуючи ушкодження тканин у той чи інший спосіб.

BBL омолоджує шкіру без пошкодження! Уповільнює процеси старіння.

Читайте детально за посиланням:

Клінічні достлідженні BBL

Вам буде цікаво прочитати