Фотоомолодження Forever Young BBL від Sciton в Україні
Де зробити?
На 9 років молодше за однолітків після процедур BBL

На 9 років молодше за однолітків після процедур BBL

Дані подвійного сліпого рандомізованого дослідження показали, що пацієнтки виглядали на 9 років молодшими за свій вік! У дослідженні було задіяно 490 експертів різних спеціальностей, зокрема 51 дерматолог.

Автори: Patrick J. Bitter, Jr., MD, Jason Pozner, MD, 10.05.2012

Дизайн дослідження

Одинадцять жінок проходили фотоомолодження всієї особи системою Sciton BBL (читається Сайтон) курсом не рідше 1 разу на рік протягом 8 років! В оцінці результатів методом 2-го сліпого рандомізованого дослідження брали участь 490 експертів, до складу яких входили 51 дерматолога. Експерти зробили висновок, що жінки постаріли лише на 6 місяців, у той час, як минуло 8 років між першою та останньою процедурами!" - каже Dr. Bitter, дерматолог, власник приватної клініки в Los Gatos, Каліфорнія.

Оцінка результатів дослідження ефективності фотоомолодження шкіри

Середній вік жінок на початку процедур фотоомолодження був 45 років, і дерматологи, які брали участь в оцінці фотографій "до" та "після", оцінили вік пацієнток на фото "до" в середньому 45 років. Через 8 років спостереження (фото "після"), експерти дали середню оцінку віку 45,5 років, що виявилося на 9 років молодшим, ніж фактичний вік учасниць дослідження, каже Dr. Bitter. У дослідженні брали участь пацієнтки клініки Dr. Bitter, які проходили не менше одного курсу фотоомолодження на рік та не проходили лазерних процедур, не користувалися послугами пластичних хірургів. Жінки користувалися кремами для догляду за шкірою. Дослідження Dr. Bitter були включені лише оціночні дані експертів-дерматологів. Причому експерти не знали про процедури та методи лікування, яке проходили випробувані. Фотографії були зроблені таким чином, щоб експерти оцінювали лише стан шкіри, а не інші ознаки старіння шкіри, такі як сивина тощо.

Результати дослідження

Результати фотоомолодження BBL графік
Фотоомолодження широкосмуговим імпульсним світлом - Sciton BBL - ефективно використовується для лікування ознак старіння шкіри обличчя і тіла, таких як зморшки, розширення судини на обличчі, пігментні плями. Дослідження показують, що фотоомолодження широкосмуговим імпульсним світлом може покращувати стан шкіри як зовні, так і на гістологічному (тканинному) рівні. Тим не менш, це перше подвійне сліпе рандомізоване дослідження з тривалим періодом спостереження за пацієнтками, які регулярно проходили процедури фотоомолодження, каже Dr. Bitter. Необхідність проведення цього дослідження була частково зумовлена ​​дослідженням швейцарських фахівців, опублікованим кілька років тому, в якому дослідники висунули гіпотезу про те, що фотоомолодження може, навпаки, прискорити старіння шкіри при тривалому застосуванні. Наш досвід використання процедур фотоомолодження свідчить про зворотне і, дане дослідження, свідчить про те, що тривале застосування процедур фотоомолодження уповільнює процеси старіння шкіри.

Нові дані, що отримано в дослідженні, представлені на засіданні Товариства Досліджень у Дерматології (Society for Investigative Dermatology) і нададуть докази того, що фотоомолодження це не тільки метод, що дозволяє "позбутися розширених судин і пігментних плям", говорить Dr. Bitter, але й методика "яка дозволяє домогтися омолодження на клітинному рівні - клітини набувають властивостей молодих клітин шкіри".

Секрет ефективності фотоомолодження Sciton BBL

Dr. Bitter зазначив, що різниця між пацієнтами, яким дійсно "подобається процедура" та пацієнтами, які "не бачать ефекту від фотоомолодження" полягає в техніці проведення процедури. "Фотоомолодження - це чудова технологія, успіх якої, окрім придбання якісного апарату, полягає в умінні лікаря використовувати її", каже Dr. Bitter, пояснюючи, що важливо знати оптимальні параметри процедури фотоомолодження, базуючись на типі шкіри, щоб провести процедуру на найбільш ефективних параметрах та з адекватною кратністю на курс лікування.

Вам буде цікаво прочитати