Фотоомолодження Forever Young BBL від Sciton в Україні
Де зробити?
Пігментні плями на обличчі у дівчини, веснянки

Видалення пігментних плям BBL™

Пігментні плями, нерівномірний тон шкіри та пігментація додає зайвих років нашій шкірі. З BBL™ Sciton це залишиться у минулому.

Видалення пігментних плям BBL™ являє собою вибіркову фотодеструкцію клітин з підвищеним вмістом пігменту меланіну. Процедура неінвазивна та не порушує цілісність шкірного покриву.

Активний спосіб життя піддає нашу шкіру більш інтенсивному впливу негативних факторів навколишнього середовища. Найбільш суттєвим є вплив ультрафіолетових променів у складі сонячного світла.

сонце, пігментація, пляж, дівчата

Ультрафіолетові промені непомітно ушкоджують клітини, викликаючи фотостаріння шкіри. Пігментні плями, нерівномірний тон шкіри, розширені капіляри - все це ознаки фотоушкодженої шкіри.

Як BBL видаляє пігментацію?

Система BBL випромінює широкосмугове імпульсне світло певної довжини хвилі. Це світло високої інтенсивності вибірково поглинається меланіном і призводить до руйнування клітин із більшою концентрацією меланіну. Таким чином, сусідні клітини, які містять меншу кількість меланіну або не містять його зовсім, не піддаються дії BBL і залишаються без пошкоджень. Від процедури до процедури ваша шкіра очищатиметься від небажаного пігменту і набуде рівномірного тону.

Як проходить процедура?

Видалення пігментних плям системою BBL займає близько 10 хвилин. Під час процедури ви відчуватимете інтенсивне тепло в зоні впливу під час спалаху та приємне охолодження шкіри сапфіровим кристалом. Очі захищені за допомогою спеціальних металевих окулярів, процедура є абсолютно безпечною для очей. Після процедури лікар нанесе заспокійливий крем на шкіру.

Як виглядатиме шкіра після процедури?

Після впливу BBL пігментні плями потемніють. Це відбувається протягом першої години або наступного дня. При цьому цілісність шкіри не порушується. З кожним наступним днем ​​пігментація світлішатиме.

видалення пігментних плям BBL Sciton, як виглядає шкіра щодня

BBL - найкращий вибір для лікування пігментації

Видалення пігментних плям BBL дозволяє досягти результатів без зайвих ризиків та ускладнень. Система BBL може по-різному впливати як на темні пігментні плями, так і на світлу, менш інтенсивну пігментацію. Під час процедури лікар може змінити метод впливу та індивідуально обробити кожну пігментну пляму на шкірі, не тільки змінюючи параметри потужності, але й довжину хвилі.

BBL має найпотужнішу систему охолодження шкіри серед IPL, яка захищає шкіру під час процедури та забезпечує додатковий комфорт. Температура охолодження контролюється від 0℃ до 30℃ з високою точністю 1℃.

Показання

  • Сонячне лентіго
  • Веснянки
  • Вікові пігментні плями на обличчі, руках та тілі
  • Мелазма
  • Хлоазма

Фото до та після процедур

Клінічні дослідження BBL

Вам буде цікаво прочитати