Фотоомолодження Forever Young BBL від Sciton в Україні
Де зробити?
Видалення судин BBL Sciton та лікування розацеа

Видалення судин BBL - лікуємо купероз

BBL впливає потужною світловою енергією усуваючи судинну сітку на обличчі та тілі.

Наявність розширених судин на обличчі є однією з найчастіших причин звернення до дерматолога – косметолога. На другому місці за популярністю є розширені капіляри на крилах носа. Цю проблему легко можна вирішити за допомогою процедури системою широкосмугового світла BBL.

Як працює BBL?

BBL є найпотужнішою у світі системою широкосмугового світла (IPL). Випромінюючи певні довжини хвиль, BBL впливає вибірково на розширені судини, не впливаючи на здорові тканини. Селективність впливу та мінімальна травматичність такої процедури забезпечує хороші клінічні результати за мінімального ризику побічних ефектів. Саме тому більшість пацієнтів віддають перевагу BBL американській компанії Sciton, яка є однією з найпопулярніших методик у США.

Як виглядає процедура BBL

Ви помітите перші результати відразу після впливу BBL - запустіння та зменшення судин. Згодом судини руйнуються клітинами імунної системи, не залишаючи сліду. Видалення на обличчі триває близько 10 - 15 хвилин, завдяки високій швидкості BBL.

Чому слід вибрати BBL для видалення судин?

Крім високої потужності, BBL має безліч інших інженерних рішень, що базуються на клінічному досвіді та побажаннях практичних лікарів.

Лікар може змінювати глибину впливу під час процедури та поетапно видаляти як сіточку поверхневих судин на обличчі, так і гілочки глибших. Завдяки такому тонкому настроюванню впливу пацієнт застрахований від несподіванок, як гематоми, сильні та тривалі набряки обличчя після процедур, що часто зустрічається на інших системах IPL.

Охолодження шкіри

Потужна система контактного охолодження може змінювати глибину охолодження шкіри, додатково захищаючи здорові тканини, будь то поверхнева капілярна сітка, сіточка судин на крилах носа або глибока судинна сітка на обличчі. Висока точність регулювання температури охолодження від 0℃ до 30℃ дозволяє лікареві легко вибрати параметри індивідуально для кожного пацієнта.

Прицільний вплив

Маючи найбільшу площу кристала BBL із рекордною швидкістю видаляє судинну сітку на обличчі. Але якщо йдеться про поодинокі судини, як наприклад судини на крилах носа або судинна зірочка, то лікар має можливість використовувати спеціальні адаптери, які впливатимуть лише на обмеженій ділянці шкіри, без впливу на здорові тканини.

Видалення судинної зірочки BBL Sciton
Прицільний вплив - видалення судинної зірочки системою BBL з адаптером дозволяє впливати на шкіру на обмеженій ділянці.

Показання

 • наявність розширених судин на обличчі
 • купероз (телеангіектазії)
 • розацеа
 • судинні зірочки
 • винні плями
 • гемангіоми до 1 см у діаметрі

Купероз

Купероз є однією з найпоширеніших проблем шкіри обличчя щодо звертання до клініки естетичної медицини. Особи зі світлими типами шкіри та чутливою шкірою найбільш схильні до появи куперозу.

Купероз це доброякісна судинна патологія шкіри, яка проявляється у вигляді розширених судин (телеангіектазій) на обличчі, крилах носа. Назва купероз походить від слова Cuprum (мідь), оскільки обличчя пацієнта набуває мідного відтінку.

Причини куперозу

Генетична схильність (світлий тип шкіри), розацеа та вплив зовнішніх факторів є основними причинами куперозу. До зовнішніх факторів відносять:

 • Вплив ультрафіолетових променів у складі сонячного світла
 • Вплив гарячого або холодного повітря на шкіру: жаркий або холодний клімат, умови роботи (кухарі, сталевари).
 • Куріння - нікотин викликає розширення судин
 • Вживання алкоголю також призводить до розширення судин та сприяє прогресуванню куперозу

Прояви куперозу

Основним проявом куперозу є наявність розширених судин. Спочатку з'являються дрібні, ледь помітні судини - телеангіектазії, потім з роками відбувається збільшення судин у розмірі, з'являються нові.

Прогноз куперозу

Прогноз при куперозі сприятливий - це не є небезпечним для здоров'я організму, але завдає емоційного дискомфорту. Самостійного одужання немає. З роками спостерігається прогрес.

Купероз - лікування BBL

Видалення судин - єдина методика лікування куперозу. Фотокоагуляція BBL дозволить позбутися куперозу та повернути шкірі колишній здоровий вигляд. Ви побачите результати відразу після першої процедури. Залежно від виразності та поширеності процесу для видалення потрібно від однієї до трьох процедур.

До і після процедур

Рекомендації після процедури

У перші дні після процедур не рекомендується:

 • займатися спортом та важкими фізичними навантаженнями
 • відвідувати сауни та приймати гарячі ванни
 • загоряти та відвідувати солярій

З метою профілактики куперозу рекомендується:

 • захищати обличчя від сонця та використовувати сонцезахисний крем SPF 30
 • зволожувати шкіру та захищати від негативного впливу холодних та гарячих температур
 • відмовитися від шкідливих звичок: куріння, прийом алкоголю.

Часті питання

Чи шкідливе видалення судин?

Ні, видалення судин BBL набагато безпечніше, ніж на IPL системах. Довжина хвилі, що випромінюється BBL вибірково впливає на патологічно розширені судини, не пошкоджуючи сусідні здорові клітини. Лікар може змінити довжину хвилі в залежності від типу шкіри пацієнта, що робить процедуру безпечною.

Видалення патологічно розширених судин не шкідливе, оскільки це судини, які втратили свої функції і є доброякісною судинною пухлиною - телеангіектазією.

Крім видалення судин, BBL сприятливо впливає на клітини нашої шкіри, змушуючи їх функціонувати, подібно до клітин молодої шкіри - читайте докладно - фотоомолодження.

Коли я побачу результат?

Результат видно відразу після процедури, але нашому організму потрібен час, щоб судина повністю зникла. Імунні клітини нашого організму руйнують і виводять із шкіри судину протягом кількох днів. На це йде від 10 до 14 днів на обличчі та до трьох тижнів на тілі.

Якщо це множинні судини, то лікар, швидше за все, видалятиме їх поетапно протягом кількох візитів. Як правило, це 2-3 сеанси.

Чи буде відновлювальний період?

Тривалість відновлювального періоду залежить від виразності судинної сітки на обличчі. Це може бути легке почервоніння, яке зникне протягом кількох годин після процедури або невелика набряклість, яка піде протягом 1-3 днів. Лікар дасть рекомендації щодо догляду під час консультації.

Як часто можна робити процедури?

У разі видалення судин процедура проводиться за показаннями до повного зникнення судин. Повторні процедури також безпечні, як і перші процедури і не шкодять організму. Видалення судин особи рекомендується проводити з проміжком 7-10 днів, на тілі проміжок між процедурами становить три тижні.

Чи можна робити фотоомолодження влітку?

Процедури проводяться цілий рік. Єдиною умовою є відсутність засмаги. Після процедури рекомендується утриматися від сонячних ванн протягом трьох місяців та використовувати сонцезахисний крем із SPF 30+.

Можна робити BBL після контурної пластики на обличчі?

Клінічні дослідження показали, що Sciton BBL не має негативного впливу і не взаємодіє з філерами для контурної пластики. Також BBL не є протипоказанням до ботулінотерапії. Рекомендується зробити перерву 2 тижні між ін'єкційними процедурами та видаленням судинної патології.

У чому переваги BBL порівняно з іншими IPL?

Основна відмінність, яка має значення - це висока ефективність та безпека процедур. Видалення судинної патології Sciton BBL безпечніше за більш високої ефективності. Це пов'язано з тим, що процедури проводяться з використанням менших потужностей, порівняно з IPL системами. Sciton BBL має безліч клінічних досліджень, що підтверджують ефективність та безпеку процедур.

Як давно використовується IPL?

ІPL технології використовуються в медицині з 1995 року, коли FDA схвалило видалення телеангіектазій (купероза) цією технологією. На сьогоднішній день накопичено колосальний клінічний досвід та підтверджено безпеку методики довгими роками застосування.

Що краще за лазер або IPL?

Вже давно доведено, що потужні IPL не тільки не поступаються лазерам, а й мають низку переваг.

Що таке фотосенсибілізатори?

Фотосенсибілізатори - речовини, що викликають підвищену чутливість шкіри до випромінювання видимого та інфрачервоного діапазону.

Фотосенсибілізаторами можуть бути фармацевтичні препарати: тетрацикліни, фторхінолони, аспірин, системні протигрибкові препарати.

Рослинні фотосенсибілізатори: цитрусові, звіробій, просо, гречка.

Під час процедур рекомендовано уникати прийому фотосенсибілізаторів.

Вам буде цікаво прочитати