Фотоомолодження Forever Young BBL від Sciton в Україні
Де зробити?
фотоомолодження BBL

Фотоомолодження обличчя та тіла BBL™ Sciton

Фотоомолодження системою BBL

Система Sciton BBL випромінює певні довжини хвиль у видимому та інфрачервоному спектрі діапазону. Іншими словами, це потужне світло певної довжини хвилі (певного кольору). Залежно від патології лікар вибирає певну довжину хвилі, щоб вибірково впливати на певні мішені, не пошкоджуючи сусідні здорові клітини шкіри. Тобто лікар може прицільно впливати на різні мішені: розширені судини, пігментні плями, бактерії-збудники акне тощо. не торкаючись здорових клітин. Потужний спалах світла заданої довжини хвилі поглинається патологічним утворенням (пігментні плями, розширені судини і трансформується в тепло, що призводить до руйнування патологічної мішені.

Клінічні дослідження вчених Стенфордського університету показали, що BBL омолоджує клітини генетично, роблячи їх функціонально активними, подібно до молодих клітин шкіри.

Високі технології BBL Sciton для чудових результатів

BBL є високотехнологічною системою фотоомолодження у світі. Вчені компанії Sciton у співдружності з практикуючими лікарями створили BBL і протягом багатьох років продовжують удосконалювати цю технологію. Завдяки чому, BBL може досягати клінічних результатів на менших потужностях порівняно з іншими існуючими у світі системами! Це стало можливим завдяки складній системі контролю та дозування потужності. Змінні фільтри дозволяють змінювати довжину хвилі протягом кількох секунд, що дозволяє лікареві впливати на різні мішені під час процедури. Для захисту шкіри у BBL використовується найбільш ефективна система контактного охолодження сапфіровим кристалом, що також підвищує комфорт під час процедури.

Показання 

  • Профілактика хроностаріння
  • Пігментні плями
  • Нерівномірний тон шкіри
  • Розширені судини
  • Судинні зірочки
  • Розширені пори

Протипоказання

  • вагітність та годування груддю
  • інтенсивна засмага
  • прийом фотосенсибілізаторів

Як проходить процедура BBL?

BBL є найпотужнішою та найшвидшою системою IPL на ринку, тому процедура фотоомолодження триває від 5 до 15 хвилин. Перед процедурою лікар ретельно збере анамнез, визначить тактику лікування та підбере параметри процедури, виходячи з існуючої проблеми. Безпосередньо перед процедурою видаляються залишки макіяжу з обличчя. На шкіру наносять гель для кращого контакту зі шкірою. Потім лікар обробить зони, роблячи спалахи. Спалахи проводяться через сапфіровий кристал, який охолоджує шкіру під час процедури фотоомолодження, забезпечуючи комфорт пацієнтові, а також захищає від побічних ефектів. Після процедури зі шкіри видаляються залишки гелю та наноситься крем-репарант після лазерних процедур, який знімає подразнення, зволожує шкіру та сприяє епітелізації. Для захисту очей під час процедури BBL використовуються окуляри.

Рекомендації після фотоомолодження

Оскільки основним показанням до процедури фотоомолодження є фотостаріння, то основною рекомендацією буде захист шкіри від сонця. Після процедури BBL рекомендується уникати сонячних променів, використовувати сонцезахисний крем SPF 30 та вище.

Здорова та красива шкіра - єдиний доказ ефективності

Навколишні не зможуть не помітити змін у вашій шкірі після курсу процедур фотоомолодження. Шкіра буде виглядати свіжою, відпочившою і молодшою.

Клінічні дослідження BBL

Часті питання

Скільки процедур необхідно?

Зазвичай, курс фотоомолодження складається з трьох - чотирьох процедур з інтервалом 10-14 днів між процедурами.

Як швидко я побачу результат?

Результати видно відразу після першої процедури фотоомолодження. З кожною наступною процедурою BBL ви побачите разючі зміни.

Фотоомолодження - це шкідливо?

Фотоомолодження абсолютно безпечне для шкіри. Воно є певним діапазоном звичайного сонячного випромінювання з яким наша шкіра контактує щодня. Відмінністю є висока інтенсивність та відсутність ультрафіолетових променів, що й гарантує безпеку. Крім видалення ознак фотостаріння, процедура BBL здатна відновлювати гени старіючих клітин шкіри, змушуючи їх функціонувати, як у молодому віці. Докладніше читайте омолодження Forever Young BBL.

Вам буде цікаво прочитати