Фотоомолодження Forever Young BBL від Sciton в Україні
Де зробити?
BBL випромінювач

Sciton BBL™ система широкосмугового світла

BBL, абревіатура від Broad Band Light -широкосмугове світло - медична система високоінтенсивного широкосмугового світла, здатна випромінювати у видимому та ближньому інфрачервоному діапазоні для селективної фотодеструкції патологічних утворень шкіри, таких як телеангіектазії, доброякісні гіперпігментації.

Система омолодження BBL™

BBL™ (Broad Band Light) - система високоінтенсивного широкосмугового світла для видалення судинної патології, доброякісних пігментних утворень, лікування акне та омолодження шкіри Forever Young BBL.

BBL точно дозує енергію імпульсу, що дозволяє точно налаштовувати параметри процедури індивідуально кожного пацієнта. Система охолодження шкіри підвищує безпеку та комфорт процедур.

Добивайтеся результатів без ризику ускладнень

Ви здивуєтеся, але це факт - BBL досягає клінічних результатів на потужностях менших, ніж IPL системи! Це дозволяє м'яко з меншим ризиком ускладнень лікувати різні патології, а в разі потреби підвищувати потужність та досягати разючих клінічних результатів. Якщо ви маєте досвід роботи із системами IPL, то стикалися з ситуацією, коли підвищення потужності не призводить до підвищення ефективності процедур, а викликає опіки. З BBL ви завжди зможете підвищити потужність без ризику ускладнень.

BBL змінні фільтри
Змінні фільтри дозволяють змінювати спрямованість процедур: лікування акне, видалення пігментних плям, видалення судин.

Лікар під час однієї процедури може одночасно впливати на кілька проблем відразу, завдяки швидкій заміні фільтрів.

  • 420 нм - лікування акне
  • 515 нм - видалення пігментних плям
  • 560 нм – видалення поверхневої судинної патології
  • 590 нм – видалення глибокої судинної патології
  • 690, 695 нм - BBL епіляція

Наука та технології

BBL™ використовує технологію здвоєних ламп, що дозволяє точно дозувати потужність та продовжує термін служби ламп. Це робить систему стабільною та невибагливою в обслуговуванні.

Технологія прямокутного імпульсу BBL

Прямокутний імпульс BBL

BBL випромінює енергію з високою точністю потужності та тривалості спалаху, що визначає кількість енергії, переданої шкірі. Один імпульс BBL складається з підмножини мікроімпульсів заданої потужності. Традиційні IPL системи роблять один спалах або серію з декількох спалахів на потужностях, що перевищують терапевтичний діапазон енергії та поріг безпеки, що легко призводить до побічних ефектів у вигляді опіків шкіри. BBL випромінює спалахи в чітко заданому терапевтичному діапазоні, що в рази підвищує ефективність та робить процедури набагато безпечнішими. Ось чому BBL досягає клінічних результатів на потужностях на 30% менших традиційних IPL систем.

Інформація для лікарів

Вам буде цікаво прочитати