Фотоомолодження Forever Young BBL від Sciton в Україні
Де зробити?
Лікування акне Forever Clear BBL

Forever Clear BBL™ лікування висипів акне

Ви страждаєте на акне і випробували різні способи, щоб позбутися прищів? Фармацевтичні препарати та інші методи лікування акне тепер залишаться у минулому. Вам не доведеться ризикувати приймаючи препарати з потенційно можливими небажаними ефектами, адже тепер ви матимете шкіру чисту від висипань акне, в більшості випадків, пройшовши кілька сеансів лікування.

Лікування акне Forever Clear BBL - неінвазивна методика, яка впливає на різні ланки патогенезу акне завдяки використанню широкосмугового світла і дозволяє без медикаментозного лікування позбутися висипань акне.

Лікування акне методикою Forever Clear BBL

Методика лікування акне Forever Clear BBL є передовою процедурою, щоб очистити шкіру від висипань акне. BBL використовує потужне широкосмугове світло, яке ефективно очищає шкіру від висипань акне не вдаючись до використання лікарських засобів. BBL являє собою найпотужнішу у світі систему IPL (інтенсивне імпульсне світло), яка впливає на широкосмугове світло різної довжини хвилі, відновлюючи нормальну роботу шкірних структур, наводить її в здоровий і чистий вигляд.

крок 1 лікування акне

На першому етапі лікування ми впливаємо на шкіру блакитним спектром випромінювання для видалення бактерій, які викликають акне у глибині пір. Блакитне світло високої інтенсивності, що випромінюється BBL, діє подібно до антибактеріального засобу на бактерії. На відміну від антибактеріальних засобів, блакитне світло згубно впливає тільки на акне бактерії і абсолютно безпечне для клітин шкіри та організму в цілому.

Крок 2 лікування акне

Тім шкіра обробляється жовтим BBL світлом, щоб зменшити запалення та почервоніння, викликане акне. Така дія стимулює місцевий імунітет, допомагаючи клітинам нашої шкіри боротися із запаленням. Ви переконаєтеся в цьому самі щодо зменшення почервоніння та набряку висипань акне. Від процедури до процедури кількість та інтенсивність висипів зменшуватиметься, щоб дати вам здорову, сяючу шкіру.

крок 3 лікування акне BBL червоне світло

Для додаткового ефекту, шкіра потім обробляється SkinTyte II™ за допомогою інфрачервоного світла, що випромінюється швидкими ніжними імпульсами, щоб ініціювати природний процес відновлення захисних сил організму. Інфрачервоне світло проникає глибоко, сприяє зменшенню запалення та стимулює репаративні процеси в нашій шкірі при акні.

Показання

  • акне
  • акне тарда (вікове акне)

Терапія акне Forever Clear BBL триває близько 15 хвилин, не викликає дискомфорту. Курс складається з 6-8 процедур по 1-2 процедури на тиждень. Після процедури немає відновлювального періоду, і ви можете відразу ж повернутися до свого звичного способу життя.

Слідуйте рекомендаціям лікаря та використовуйте підібрану за вашим типом шкіри косметику, щоб закріпити результати лікування та зменшити кількість висипів у майбутньому.

Фото до та після лікування

Клінічні дослідження BBL

Часті питання

Це шкідливо?

Фототерапія вугрової хвороби безпечна для організму, не викликає звикання та синдрому відміни (загострення після припинення лікування). Forever Clear BBL відновить захисні сили організму, це одночасно і лікування, і профілактика акне.

Можна поєднувати з іншими методами терапії акне?

Forever Clear BBL можна поєднувати з іншими методами терапії акне. Це можуть бути чистки, процедури догляду, пілінги Джесснера. Важливу роль у лікуванні акне грає правильно підібраний домашній догляд, який підтримуватиме здоров'я шкіри після фототерапії акне.

Чи може акне повернутися після процедур Forever Clear BBL?

Forever Clear BBL перебудовує та оздоровлює шкіру, але як відомо, вугрова хвороба є хронічним прогресуючим захворюванням із періодами загострення та ремісій. Однією з основних причин акне є зміна гормонального тла організму. Тому після лікування акне можливі загострення. Ефект після курсу процедур Forever Clear BBL зберігається від 3 місяців і більше.

Чи можна проводити фототерапію акне влітку?

Завдяки високій безпеці BBL процедуру Forever Clear BBL можна проводити цілий рік. Вугрова хвороба може загострюватися в літній період, що пов'язано з негативним впливом ультрафіолетових променів на нашу шкіру. Після курсу фототерапії акне в літній період особливо рекомендується використовувати неоклюзійні сонцезахисні креми з SPF 30 і вище. Наприклад, Weightless Protection SPF 45+, який призначений для проблемної шкіри, схильної до акне.

Вам буде цікаво прочитати